Idén is elindult a Magyarok Kenyere – 15 millió búzaszem program adománygyűjtése. A gazdák augusztus végéig ajánlhatják fel búzaadományaikat, amelyekből később liszt készül, hogy rászoruló családokhoz, gyermekeket segítő intézményekhez és szociális szervezetekhez jusson el.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése