Oldalak

2012. június 14., csütörtök


A Farmer-Expo Szakkiállítást idén augusztus 17-20. között kerül megszervezésre a Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrumának területén.
A kiállításra kilátogatók már megszokhatták, hogy a Farmer-Expo-n átfogó képet kapnak az ágazat aktuális helyzetéről, megismerhetik a legújabb gépeket és technológiákat, tájékozódhatnak a növénytermesztéshez és állattenyésztéshez kapcsolódó legfrissebb módszerekről, eszközökről. A V-Trade Kiállítások Kft. arra törekszik, hogy ebben az évben is a szakma egészének szóló fórumot szervezzen, ahol sikeres partnerkapcsolatok és üzletkötések születnek.

Nincsenek megjegyzések: