Kutatási program új, egészséges gabonaalapú élelmiszerek előállításáért
Új,
magas rosttartalmú, egészséges gabonaalapú élelmiszerek - kenyerek,
péksütemények, tészták - előállítása válik lehetővé egy csaknem
félmilliárd forintból megvalósult kutatási program eredményeként; a
projekt eredményeiről a konzorcium résztvevői szakmai szimpóziumon
számoltak be pénteken, Martonvásáron, az MTA Agrártudományi
Kutatóközpontjában.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése