Oldalak

2012. június 15., péntek


"Okosárammérőt" kap húszezer felhasználó

Az ellenőrizhetőbb mérési rendszer bevezetését előkészítő mintaprojekt keretében még a nyáron "okosárammérőket" szerelnek be húszezer háztartásban és kisvállalkozásnál - tudta meg az MTI.

Nincsenek megjegyzések: