Oldalak

2012. június 14., csütörtök

Új utakon a hazai hulladékgazdálkodás – konferencia Gödöllőn

Megéri majd visszavinni és nem eldobni – mondta Illés Zoltán környezetügyért felelős államtitkár Gödöllőn. A háromnapos, a magyar hulladékgazdálkodásról szóló szakmai rendezvényt a Vidékfejlesztési Minisztérium felkérésére a Szent István Egyetem szervezte az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség szakmai támogatásával.

Nincsenek megjegyzések: