Új utakon a hazai hulladékgazdálkodás – konferencia Gödöllőn
Megéri majd visszavinni és nem eldobni – mondta
Illés Zoltán környezetügyért felelős államtitkár Gödöllőn. A háromnapos,
a magyar hulladékgazdálkodásról szóló szakmai rendezvényt a
Vidékfejlesztési Minisztérium felkérésére a Szent István Egyetem
szervezte az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség szakmai
támogatásával.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése